HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

RESTORAN

Otelimizin restoranı ve menülerinde tatmaya değer çok özel lezzetler var. Barbekü ızgaralarda bu özel menüye dahil!

Açık büfe kahvaltımızda taze ve organik ürünlerle kahvaltı servisi yapılmaktadır. Lobi ve Cafe bölümümüzde çay & kahve servisimiz mevcuttur.

Kapadokya'nın atmosferine uygun sunumlarla yöresel yemeklerimizin tadına varın...

Restoranımız, aktivitelerle dolu bir günün ardından, romantik bir akşam yemeği için ideal atmosfer..

Biraz da Avanos'un lezzetlerinden bahsedelim:

Testi Kebabı

Yöresel lezzetlerden biri olan testi kebabı, içi bolca çeşitli, sebze ve leziz etlerle dolu bir testinin fırına verilmesiyle yapılır. Sonrasında testi kırılarak servis edilir. Yöresel Testi kebabının tadına doymadan dönmeyin, deriz.

Kayısı Dolması

Çömlek lezzetlerimizden biri de kayısı dolmasıdır. Kayısı dolmasının yapımında tatlı kayısı ve parçacıklara ayrılmış leziz etler kullanır.

Düğün Çorbası

Yörenin en bilindik lezzetlerinden biridir. Soğan, salça ve ince bulgurla yapılan sıcacık düğün çorbasını denemelisiniz.

Avanos Şarabı

Avanos'un çömlekleri kadar el yapımı şarapları da meşhurdur. Özellikle ekim ayında gerçekleştireceğiniz Avanos ziyareti sırasında bağ bozumunun da etkisiyle belki de yörede tatmaya doyamayacağınız lezzetteki şaraplarla tanışabilirsiniz. Dağ eteklerinde yetişen üzümlerinde ürünleri olan bu şaraplardan tatmadan hatta sevdiklerinize de hediye almadan seyahatinizi sonlandırmamanızı tavsiye ederiz.

HIZLI REZERVASYON HATTI
Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi 0 384 216 15 33